CaliVita – na pęcherz moczowy

Infekcje pęcherza moczowego mogą być najczęściej powodem stanów zapalnych pochwy jak również odwrotnie.

Przewlekłe stany bakteryjne lub grzybicze u kobiety w większości wypadków ukazują się w obu miejscach jednocześnie. Profilaktycznie i przy współżyciu polecam krem IntiMoments, również dla Panów.

Można powiedzieć, ze choroba ta dokucza wielu Paniom i kuracje antybiotykami nie wiele przynoszą efektów, by nie powiedzieć generalnie. Antybiotyki w bardzo wielu sytuacjach prowadzą do rozwoju grzybicy i później jest ciężko z tego wybrnąć. Profilaktycznie i leczniczo trzeba stosować preparat AC-Zymes przynajmniej na okres roku. Chłopcy i dziewczęta, które maja zaparcia i rozwolnienia kuracja powinna trwać dosłownie dłużej.

Łakomczuchy, które jeszcze przy tym mają słabość do słodyczy, lub słodzą herbatę, kawę  po kilka łyżeczek mogą doprowadzić do bardzo poważnego spadku odporności. Jest wiele preparatów na rynku, ale muszę powiedzieć, ze ParaProtex jest czołowy. Sama miałam infekcje pęcherza moczowego przez 15 lat i mogę zdecydowanie powiedzieć, że suplement diety ten spełni nadzieja wszystkich Pań i Panów niewątpliwie.

 

Dodaj komentarz